Життєвий шлях Віктора Харченка

Додано 28.02.2013

Радянський воєначальник, маршал інженерних військ Віктор Кіндратович Харченко

Ніхто не забутий.

На попіл ніхто не згорів…

Живою історичністю буття, животворним духом історії є пам’ять. Історія органічно пов’язана з пам’яттю, яка долає невпинний час, долає забуття. Безпам’ятство — це невдячність перед минулим і безвідповідальність перед майбутнім. Для того, щоб минуле залишалося у пам’яті народу потрібно відроджувати та підтримувати традиції, пам’ятати про людей, які творили історію та зробили значний внесок в розвиток власної країни, були патріотами Батьківщини і відали своє життя заради її майбутнього. Пам’ятаймо про них, пам’ятаймо про їх безсмертний подвиг… Пам’ятаймо про діяльність радянського воєначальника, маршала інженерних військ Віктора Кіндратовича Харченка, який загинув при виконанні службових обов’язків.

Вивчення життя й діяльності окремих історичних постатей сприяє формуванню в молоді позитивних ціннісних орієнтацій. Кожне покоління, кожна нація пишається своїми видатними людьми. Вони – камертон свого часу, що задає тональність життя суспільства, постійно піднімають планку суспільних діянь і прагнень. Одним із таких діячів був радянський воєначальник, маршал інженерних військ Віктор Кіндратович Харченко, про життєвий шлях якого йшла мова на лекції-бесіді, яка проходила 20 лютого 2013 року в Кам’янець-Подільському ліцеї з посиленою військово-фізичною підготовкою і була організована керівниками та учасниками історичко-патріотичного клубу “Військова історія Поділля” (“ВІП”).

 

Керівники та учасники клубу “ВІП” сприятимуть тому, щоб традиції, пов’язані з діяльністю В.К. Харченка, а також військові традиції м. Кам’янця-Подільського були збережені і продовжені.

Леся Гринюк,

учитель історії, керівник клубу “ВІП”

Коментарі