Запрошуємо на презентацію книги “Сни Аурінії”

Додано 16.05.2015

Щиро запрошуємо на презентацію книги “Сни Аурінії”, яка відбудеться 17 травня о 14.00 на пл. Польський ринок (біля ратуші в Старому місті).

Автори проекту:
Володимир Дубінський, декан історичного факультету К-ПНУ імені Івана Огієнка;
Ольга Комарова, аспірантка історичного факультету, гол. редактор газети “Студентський меридіан”;
Тетяна Сметанюк, викладач кафедри соціальної педагогіки і соціальної роботи, голова ГО “Творче об’єднання письменників та художників “STONE ISLAND”.

У збірку різножанрової прози про Кам’янець-Подільский ввійшли наступні твори:
Інна Герасимчук “І камінь дихає любов’ю (м. Кам’янець-Подільський);
Світлана Дідух-Романенко “Венеційське дзеркало” (м. Бориспіль);
Ольга Колодянська “Фатальний реферат” (м. Кам’янець-Подільський);
Тетяна Сметанюк “Розмова з Огієнком” (м. Кам’янець-Подільський);
Ольга Стара “Софія” (м. Кам’янець-Подільський);
Іванна Шептицька “Чорниця” (м. Кам’янець-Подільський).

Ілюстратор – хмельницька художниця, дизайнер одягу Тетяна Боднар.
Автор передмови – Оксана Палій (м. Львів).

* * *

Коли оживає кількастолітнє квітуче мереживо скель Кам’янця-Подільського, напевно, посміхається душа. Здавна історичне місто Сонця називають «квіткою на камені». Щовесни воно незмінно підтверджує цю метафоричну назву, не зважаючи на холодний дощ та інші погодні премудрості з відтінком глибокої осені… Щороку у квітні теплий вітер ніжить важку скелясту ковдру своїм дотиком і пробуджує тендітну жовту квітку. За легендою, це дівчина Аурінія, яка мріяла назавжди залишитися молодою і вродливою. Її бажання здійснилося – тисячі туристів щороку приїжджають до натхненного історичного Кам’янця, щоб помилуватися цією сонячною соковитою дивовижею. В останній тиждень до свого цвітіння, вона бачить різні сни… Сни про давнє минуле і про сучасність, сни реальні і казкові, інколи навіть містичні…
«Сни Аурінії» – збірка різножанрової прози про Кам’янець-Подільський… Сім днів, шість ночей – шість сюжетів. Тільки той, хто вірить у дива пізніми весняними вечорами, може бачити казкові сни з ароматом легендарних квітів.

Коментарі