Запрошуємо до участі у науковому конкурсі №9!

Додано 22.10.2013

Запрошуємо Вас взяти участь у ІХ конкурсі учнівських і студентських наукових робіт на тему: Розвиток освіти на Поділлі: минуле та сучасне (до 95-ї річниці заснування Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка), який триватиме з  21 жовтня по 4 грудня 2013 року.

До участі в конкурсі запрошуються учні загальноосвітніх навчальних закладів і студентська молодь. Приймаються статті, повідомлення, дослідження і проекти, що мають наукову і практичну цінність. За результатами конкурсу планується видання збірника. Переможці й учасники конкурсу отримують призи.

Чекаємо на Ваші роботи! Бажаємо наснаги, успіхів та удачі!

 

 [Вимоги до написання статті]

 Обсяг – 3-5 сторінок при форматі А4 (297х210 мм), орієнтація – книжкова;

Поля – верхнє та нижнє по 2 см, ліве – 3 см, праве – 1,5 см;

Шрифт – Times New Roman, кегель – 14, міжрядковий інтервал – 1,5, стиль – Normal.

 

Конкурсна стаття має бути надрукована в MS Word (формат – doc). Робота повинна бути авторською та містити елементи наукового дослідження, грамотно написана із використанням посилань на використані джерела та літературу, які оформляються в квадратних дужках (наприклад [3, с. 24], де 3 – номер джерела, 24 – номер сторінки). Список використаних джерел додається в кінці тексту.

 

[Зразок оформлення статті]

Юрій Бойко

студент ІV курсу

історичного факультету

К-ПНУ ім. І. Огієнка

 

Наукова робота студентів Кам’янець-Подільського національного університету

[…текст статті]

 

Список використаних джерел та літератури:

  1. Завальнюк О.М. Нариси з історії Кам’янця-Подільського / О.М. Завальнюк, О.Б. Комарніцький. — Львів: Центр Європи, 2006. — 136 с.

 

Адреса для відправлення статті: olgaolegivna@mail.ru (робота надсилається як прикріплений файл у форматі doc з поміткою “науковий конкурс”).

Детальніше про хід конкурсу та результати попередніх конкурсів на сайті «Кам’янець-Подільський історичний». Режим  доступу: www.kphistory.com.ua.

 

Організатори: сайт «Кам’янець-Подільський історичний» (www.kphistory.com.ua), деканат історичного факультету К-ПНУ імені Івана Огієнка (декан – Володимир Дубінський), Кам’янець-Подільська міська організація Національної спілки краєзнавців України (голова – Олександр Комарніцький)

Офіційний спонсор: Кам’янець-Подільська МО партії «Рідне місто» (голова – Василь Гаврилюк).

Інформаційний спонсор: газета «Подолянин»

 

 

 

Коментарі