Ювілейна “Республіка” зібрала 9 тисяч гостей

Додано 10.09.2015

Цьогорічна ювілейна Respublica, наймасовіша та найбільша подія у місті, залишила незабутні враження майже у дев’яти тисяч гостей з найрізноманітніших куточків України та закордону. Вперше за свою історію фест запросив таку кількість хедлайнерів. Brutto, Onuka, Бумбокс, ДахаБраха, – і фортеця «ожила» під звуки улюблених хітів. Заряджали драйвом музиканти О.Torvald, Моторолли ,5Vymir, Farinhate , Бекінгем та ін. Справжньою подією був виступ Хмельницького симфонічного оркестру.

А ще кам’янчани з нетерпінням очікували на нові роботи художників стріт-арту. І не розчарувалися. Аргентинець з українським корінням, Хорхе Помар (AMOR), розписав кольорами прапорів країн Європейського союзу стіну багатоповерхівки по вул. Огієнка, 41. Луцький художник Андрій Kalkov запропонував одну з картин із серії «Коловорот», що залишилась жити на стіні закинутого приміщення по вул. Пушкінській ,29. Неймовірне 3D графіті з’явилося на території «Гала-Готелю» . Володимир Пастушак, художник із Хотина, зумів в трьохвимірному просторі передати полотно кам’янецького митця Сергія Михайлова. А кримчанин Михайло Коробков обрав для роботи дах турбази «Поділля» (вул. Лесі Українки, 112), на якому з’явилося зображення симпатичної дівчини із написом LIGHTEC .І це ще не все. Очікують на приїзд команди одеських художників «М97», які візьмуться розмальовувати приміщення в Центральному парку і на Руських фільварках. Отож, цьогорічне музично-мистецьке свято вдалося на славу. Сподіваємося на гучне повернення Respublica наступного року до міста над Смотричем.

P.S. Ймовірно, незабаром не тільки Кам’янець насолоджуватиметься чудовими креативними мюралами, а й провінційні містечка та села!

Ангеліна Єфименко,
кореспондент сайту.

Світлини автора 

Коментарі