Як фотоклуб «Погляд» мандрував і фотополював

Додано 29.04.2013

Фотоклуб "Погляд" на фотопленері в Приворотті (2013)

Весна, на котру чекали так палко, прийшла несподівано, із подихом літньої спеки. Фотомитці клубу «Погляд», відчувши поклик творчості, попрямували на фотополювання за яскравими емоціями. Клубівці вирушили на перший цьогорічний весняний фотопленер до Привороття чималим десантом: голова фотоклубу Юрій Савін, Володимир Стрілецький, Олександр Тарнавський, Олександр Дем’янів, Денис Мудрєцов, Іван Коробчей, Олександр Єлаш, Валерій Пирожок, Богдан Дацюк, Світлана Носова, Галина Комарніцька та Єлизавета Шкроблюк.

Безмежно гарні краєвиди, чудернацька річка (її пересохлий грунт, котрий покрився щілинами, схожий на поверхню далекої планети), старий млин у готичному стилі, ставок, Кармалюкова гора – усе це полонило фотомитців і стримати клацання фотокамер було неможливо, розпочалось фотополювання. Намилувавшись красою Приворотських природних масивів, вирушили до штольні. Темні таємничі коридори – неабияке місце для фотографування, колоритне і неординарне.

Ось так мандруючи, спілкуючись та фотополюючи, непомітно добіг до завершення весняний фотопленер. Залишились яскраві емоції, гарний настрій і творчі фототрофеї. Подорожуйте та наповнюйте життя творчістю, усі, хто ще не побував у Приворотті, гайда у подорож!

 

Галина Комарніцька,

фотокореспондент

Коментарі