Виставка макетів та проектів «Архітектурні надії»

Додано 11.07.2013

Макет недільної школи та будинку священника. Фото Дмитра Бабюка

Сьогодні ми маємо нагоду розказати, а точніше показати світлини, зроблені під час виставки, під назвою «Архітектурні надії». Через те, що в мережі інформація з’явилась із великим запізненням, нам вдалось потрапити на останній день перед закриттям. Виставка проходила у приміщенні Національного історико-архітектурного заповідника «Кам’янець», по вул. П’ятницькій 9, у конференц-залі. На виставці були представлені дипломні проекти студентів-випускників 2013 року Кам’янець-Подільського коледжу будівництва, архітектури та дизайну. Сама виставка тривала з 26 червня до 10 липня.

Всі макети та креслення були виконані при допомозі викладачів-архітекторів відділення архітектури і дизайну КПКБАіД, а також викладачів малюнку та живопису, завдяки чому вони мають не тільки естетичну, а й наукову цінність.

Напевно, особлива увага приділялась проекту недільної школи та будинку священника. Крім детальних планшетів, на яких були зображені не тільки плани фасадів, а й внутрішнє планування, був також представлений і відповідний макет цих двох споруд. Можливо, це перший дзвіночок, за яким буде відновлюватись цей комплекс? Окрім цього на виставці також були представлені макети комплексу Руської брами (як реконструкції, так і сучасного стану), Вірменського костелу, Казанського собору (нині зруйнованого), Домініканського костелу, Ратуші з Вірменським колодязем, комплексу Вітряної брами і Кушнірської башти. З креслень були зразки типової історичної  забудови Старого міста, а також проекти сучасних ресторанів на 100 посадкових місць у рекреаційній зоні, дитяче кафе та природничий музей.

Загальні враження від виставки залишились хороші і якщо хтось так і не зміг потрапити на виставку, то ми пропонуємо невеликий фотоогляд тих об’єктів, які були представлені:

Дмитро Бабюк

адміністратор сайту

Коментарі