Виставка фоторобіт “Красо України Подолля”.

Додано 28.12.2012

Виставка фоторобіт "Красо України Подолля".

25 грудня у міському Будинку культури (МБК) відбулось відкриття виставки фоторобіт « Красо України Подолля» фотографів Петра Ігнатьєва, Руслана Романюка, Володимира Рудика, Станіслава Стояновського.

Побувавши на даному заході залишились двоякі враження: одні із робіт запам’ятались емоційною наповненістю, глибиною та виразністю, інші… здивували банальністю. Сприймання фотокарток справа суто індивідуальна, тому кожний хто завітає на фотовиставку матиме нагоду відчути як і емоційну наповненість, так і контрастність, виразність та тьмяність, оригінальність та повсякденність.

Виставка триватиме до 25 січня 2013 року, у МБК, вхід вільний.

Галина Комарніцька, редактор рубрик “Галерея”

та “Сучасне культурне життя міста”.

Коментарі

6 коментарів до “Виставка фоторобіт “Красо України Подолля”.”

 1. Ольга Комарова сказав:

  Галя, за що я тебе ціную, як журналіста, пишеш те, що насправді відчуваєш, без фальшивих нікому не потрібних прикрас:) Справді, деякі фото мене вразили своєю душевністю, а деякі… будемо вважати, опинилися випадково на стіні

 2. RUSS сказав:

  Можливо.можливо.Але, як ви так усі гарно пишете це суто індивідуальний підхід автора.Хочете критики -виставіть свої роботи на показ і тоді ви дізнаєтесь думки інших людей.На виставці роботи які не одгоразово виставлялись на інших виставках ,як за кордоном так і тут на Україні,І НАВІТЬ ДЕЯКІ НАДРУКОВАНІ В ЗАКОРДОНИХ ВИДАНЯХ.Так що чекаю вашої виставки ,якщо вам не боязко.

  • Ольга Комарова сказав:

   Якщо у автора замітки дійсно склалося саме таке враження про світлини, що ж вона має намірено улесливо все завуалювати? У нашого сайту інша концепція – ми пишемо те, як вважаємо насправді.

  • Галина Комарніцька сказав:

   Правдивість, власна думка і емоції, котрі викликали роботи авторів, градація від розчарування до емоційного піднесення. Надто вже всі звикли до улесливості, вибачте але у нашого сайту головним аспектом є висловлення своєї думки, а не тієї яку хочуть чути і фальшивити ми не будемо. Стосовно виставок і т.д. приходьте, переглядайте, конструктивно критикуйте.

 3. RUSS сказав:

  ДОБРЕ.ПРИЙДУ.І КРИТИКУВАТИ ТЕЖ БУДУ.АЛЕ КРИТИКА БУДЕ ДЕЩО ІНШОЮ ВІД ВАШОЇ.

 4. RUSS сказав:

  ЩОДО ТОГО ЩО УСІ ЗВИКЛИ ДО УЛЕСЛИВОСТІ-ТО ЦЕ ЯК СКАЗАТИ І ПРО КОГО.А ЩОДО ТОГО ЯКА ВАША КОНЦЕПЦІЯ САЙТУ ЯБИ ПОСПЕРЕЧАВСЯ АЛЕ З ПЛИНОМ ЧАСУ,МОЖЛИВО Я І ПОМИЛЯЮСЬ