Відгуляли Шосту “Республіку”

Додано 11.09.2016

Вшосте у місті Кам’янці-Подільському відбувся один із найдрайвовіших фестивалів – «Respublica». На 5-ти сценах відіграли близько 90 гуртів із України, Польщі, Швейцарії, Швеції, Великобританії та Німеччини, а це майже 400 музикантів.

Так, «Respublica 2016» відвідали більше 10 000 людей. Залучено близько 235 волентерів з усіх куточків України. Вперше цього року відкрили нову сцену Castle Stage на внутрішньому дворі фортеці. Хоча, якщо пригадати, то саме тут, у мурах фортеці на теперішній Castle Stage, а в минулому – єдиній і головній сцені, зародилася справжня «Respublica».

З кожним роком фестиваль росте та розвивається, збираючи все більше людей й виконуючи все більше соціальних функцій, адже головне гасло заходу: «Мистецтво – наша зброя». За кілька років сірі будинки міста прикрасили роботи різних митців України та гостей з-за кордону й на цьому організатори фестивалю не зупиняються. Їх мета –зробити світ яскравішим й прикрасити кожне місто України. У рамках фестивалю співак Арсен Мірзоян створив власний мурал, намалювавши Чарлі Чапліна на одній зі стін міської споруди.

Ловили покемонів та отримували призи, зробили власний міні-фестиваль фарб холі, у рамках акції «Ми – проти СНІДУ» забезпечили гарячу молодь контрацептивами. А після закінчення фестивального двіжу щоночі для всіх бажаючих було організовано електронне аfter-party та нічні перегляди нетипового кіно у кафе «Щасливий кіт». Потішило різноманіття запрошених гуртів, музичних стилів та  яскравість програми. Не вистачало «Маховика часу» аби побувати на всіх сценах й насолодитися всіма гуртами. Кожен обирав власного хедлайнера. Ніщо не змогло завадити гарному настрою та відпочинку «республіканців». Кумири сходили зі сцени і радо фотографувалися з шанувальниками. Погода не підвела!

 

Круто, що «Respublica» проводиться у нашому місті, це дає можливість місцевим жителям відвідати фестиваль і безкоштовно послухати деяких виконавців на сцені біля Ратуші. З кожним роком фестивальна «сім’я» стає все більшою. Це дає надію на світле майбутнє – саме завдяки таким заходам люди будуть об’єднуватися та ставати кращими. Єдність – це рушійна сила.

 

Анастасія Введеньска та Ангеліна Єфименко,
кореспонденти сайту

 

 

Коментарі