Урбаністичний присмак «Республіки»

Додано 01.08.2014

З кожним роком стріт-арт, як окремий вид мистецтва, набуває все більшої популярності не лише у великих містах. Художники дають волю своїй фантазії і на стінах будинків дозволяють собі відтворювати все, що душа забажає: від вигаданих тварин до соціальних сюжетів.

Стріт-арт розглядає весь світ як одне велике полотно. Це вуличне мистецтво розвивається найшвидше з усіх відомих видів мистецтва.

З ним може посперечатися хіба що графічний і промисловий дизайн, але вони прикладні і найчастіше наскрізь комерційні. А стріт-арт – це, перш за все, соціальне явище. Воно відображає саме суспільство, його смаки, прагнення, і, звісно, фантазію художників.

Фестиваль «Республіка» один з найпотужніших культурно-соціальних проектів України. Завдяки фестивалю в депресивних районах міста Кам’янця-Подільського створено понад 30 великих малюнків на фасадах будинків.За три роки у фестивалі прийняли участь митці з 8 країн світу.

Гроші на малюнки фестиваль заробляє завдяки музичній частині, всі кошти, отримані від продажу квитків, йдуть на створення муралів на будинках, таким чином кожна людина купуючи квиток на фестиваль допомагає створювати малюнки в різних районах міста.

З вашою допомогою ми хочемо зібрати кошти на:

новий малюнок («Запальний танок») який буде зроблений на фасаді 5-поверхового будинку. Експозиція художників з арт-групи DRUGYJ FRONT, які створювали свої картини під час подій на Майдані.

Чекаємо всіх 5-7 вересня на фестивалі!!!

Лілія Надвідна

Коментарі