У Кам’янці побудували іще одну фортецю, тут поселилась…

Додано 22.12.2012

Льодова "Стара фортеця". Фото Галини Комарніцької, 2012 р.

Грудень виявився цьогоріч надто сніжним, цілі кучугури пухнастого снігу, лід під ногами і невимовна зимова краса навколо. Тривалі снігопади огорнули місто та перетворили його у зимову резиденцію, склалось таке враження, що саме тут настільки сподобалось зимі, що вона вирішила оселитися у місті щонайменш на найближчі пару місяців.  Для такої гості було зведено іще одну фортецю – із льоду!!!

Та зима мешкатиме у Кам’янці не одна, тут і Дід Мороз, і ангелочки і подушки для гарного сну, і подарунки – усе із снігу!!! Кам’янчани активно приходять на аудієнцію до Льодової Старої фортеці, роздивляються нову окрасу міста та не затримуються тут надовго, адже резиденція зими не опалюється і тут досить таки прохолодно.)))

От і я сьогодні навідалась у гості до сніжної пані та її льодової фортеці. Зима зустріла мене радісно, подарувавши рум’янець на щічках та яскраві посмішки. Завітайте і ви! Приємного гостювання та не затримуйтесь тут, бо вже надто міцно зима обіймається і щіпає за щічки.)))

Льодова Стара фортеця: біля Міської ради, вул. Соборна; снігові скульптури: біля «Лондона» та «Чілінтано», вул. Князів Коріатовичів.

Галина Комарніцька, редактор рубрик “Галерея”

та “Сучасне культурне життя міста”.

Коментарі