Творча зустріч з польським фотоклубом “F-cztery”

Додано 11.06.2013

Творча зустріч з польським фотоклубом "F-cztery"

У понеділок 10-го червня о 17-й годині відбулася позачергова зустріч фотоклубу «Погляд» вже на міжнародному рівні! До нас у гості завітали 4 фотографи з польського фотоклубу “F-cztery” (м. Пьотрек-Трібунальський). Перше знайомство з ними відбулося значно раніше, завдяки київському фотоклубу “9х12” під час фотопленеру  “Європейські фотозустрічі  у Кам’янці-Подільському” в 2011 році.

Мовний бар’єр під час зустрічі був майже невідчутним завдяки синхронному перекладу Олександра Бучковського, студента історичного факультету К-ПНУ ім. І. Огієнка, що є одним із редакторів нашого сайту. Відбулося справжнє обговорення спільної справи – фотомистецтва. Польські гості в приємній обстановці приміщення молодіжного центру «Сатурн» продемонстрували свої світлини та напрямки роботи свого фотоклубу у Польщі. В свою чергу «поглядівці» мали змогу  у відповідь засвідчити свої роботи, задати питання та просто поспілкуватися із закордонними колегами.

Крім зустрічі в понеділок польські фотомитці мали змогу оглянути історичні краєвиди нашого міста, а також побувати у Бакоті, Китайгороді та Хотині.

Христина Руссу, редактор рубрики 

“Сучасне культурне життя міста”

Коментарі