Це кінець світу скасувався… А поетичний вечір на Зарванській ніхто не відміняв!

Додано 22.12.2012

«Вечір поезії з присмаком кави» у Кав’ярні на Зарванській. Фото Галини Комарніцької (2012)

Чесно кажучи я так забігалась за останні два тижні, що «крайня» дата існування нашої цивілізації за календарем Майя підкралася для мене доволі несподівано. Я навіть жодної свічки не встигла придбати і жартома сприймала подібні заготівлі своїх знайомих.

Втім, таки зі мною трапилась одна прикрість: замилувалась дзвіницею Катедри і добряче гепнулася в Старому місті. У правій руці відчувався нестерпний біль. «От тобі й кінець світу…» – подумала я. А на носі мав бути черговий «Вечір поезії з присмаком кави» у Кав’ярні на Зарванській.

Свій похід у лікарню я відтягувала рівно тиждень. Розуміла, якщо накладуть гіпс (а це мені світило неодмінно), то не зможу переписати у записник нові вірші. І ось настало 21 грудня… Усі вірші, присвячені натхненнику, занотовані, гіпс накладений. І чим далі наближався казковий зимовий вечір, тим частіше мимоволі з’являлась посмішка на обличчі – ніякого кінця світу не буде. Особисто для мене, він настане лише тоді, коли закінчиться запашна натхненна кава у Кав’ярні на Зарванській.

Було приємно побачити на поетичних читаннях його незмінних учасників. Своєю творчістю нас надихали представники поетичного товариства «Ліра»: диктор Павло Тихонов та поетеса Ірина Руснак. Власними творчими поетичними здобутками поділилися й народна майстриня Валентина Каменська та молода поетеса, моя колежанка по сайту, Галина Комарніцька. До нашого товариства приєдналися й нові обличчя, зокрема, такі молоді письменники: Лілія та Анастасія Надвідні, Юлія Спектор, Віталій Горбуленко. Були присутні і завзяті поціновувачі поетичного слова.

Хочеться від усієї душі подякувати безпосереднім організаторам цього поетичного дійства: Ларисі Підгірній, головному редактору громадського інформаційного видання «Promo Lux», та Марині Каденюк, власниці Кав’ярні на Зарванській. Атмосфера вечора настільки мене надихнула, що чесно кажучи, я приладилась писати вірші, навіть травмованою рукою, що в гіпсі. Напевно, творчим натурам ніщо не може стати на заваді. Тому до зустрічі 25 січня о 17.00 на черговому вечорі поезії з присмаком кави!

Ольга Комарова,

гол. редактор сайту

 

Коментарі

2 коментарі до “Це кінець світу скасувався… А поетичний вечір на Зарванській ніхто не відміняв!”

  1. Лариса Підгірна сказав:

    Дякую, Ольго за відповідальність і допомогу )))
    До Нового поетичного року!

    • Ольга Комарова сказав:

      Спасибі Вам, пані Ларисо, за те натхнення, яким заряджаєте усіх нас:)