Свято для душі, подароване «Vivienne Mort»

Додано 10.11.2013

9 листопада у ресторані «Ешер» відбулося чергове свято для любителів справжньої якісної музики. До нашого міста укотре приїхав гурт «Vivienne Mort» із акустичним концертом. Захід пройшов у рамках фестивалю «Республіка». Невеликий зал ресторану був заповнений, усі чекали появи своїх улюбленців. Концерт складався із двох частин і тривав близько години. Публіка не хотіла відпускати наших гостей і «Vivienne Mort» вийшли на біс. Після закінчення концерту солістка та автор слів та музика Дана просто спустилася до своїх шанувальників і обіймала усіх, що створило особливу енергію на концерті.

Ми почули як уже всім улюблені пісні, так і нові, які презентували у нашому місті. Музика «Vivienne Mort» для мене є чимось особливим, навіть інтимним і водночас таким, чим хочеться поділитися з іншими. Ця мініатюрна, тендітна дівчина Дана вміщає в собі стільки енергії та потужної сили, що вистачить для заряду тисячі людей. Вона, навіть, не виступає, а, швидше за все, чаклує, шаманить на сцені. Її музика – це поєднання дитячої щирості та життєвого досвіду, вишуканості оперних дів та неординарності кабаре, злету душі та її ж розпачу.

Дякую організаторам, шанувальникам та улюбленому гурту «Vivienne Mort» за це свято, настрій та неймовірну енергію. Чекаємо знову в нашому місті.

Лілія Надвідна,

кореспондент сайту

 

Коментарі