«Сушка» світлин на Польському ринку. Незвичайний тандем майстерності та краси.

Додано 29.08.2012

"Сушка-2012" у Кам'янці-Подільському

24 серпня на площі Польський ринок біля Вірменської криниці відбувся цікавий творчий захід для фотографів-аматорів нашого міста під назвою «Сушка». Організатори прагнули такою незвичайною виставкою об’єднати як і майстрів фотосправи так і людей, які закохані у фотографію!

Суть акції полягала у тому, що кожен учасник мав можливість вивісити свої фотороботи «посушитися» на натягнуті мотузки, закріпивши прищепками. В обмін на свою світлину, фотомитець мав право забрати чиюсь іншу. У виставці під відкритим небом взяло участь близько 20 фотографів. Їхні світлини відображали різні жанри та тематику.

Кам’янчани та гості міста забронювали чимало фотографій, залишаючи під прищепкою відповідну записку, після 18.00 обрані світлини було розібрано.

Окрім обміну фото, фото авторів були номіновані у наступних номінаціях: «Справжні емоції», «Піймана мить життя», «Палітра природи», «Мініатюрний світ», «Мій погляд на наше місто».

Мені надзвичайно приємно було зустріти на фотовиставці своїх друзів-фотографів: Галину Комарніцьку та Юрія Ковальчука, а також переглянути світлини інших творчих людей. Адже це безцінний досвід, і гарний привід нарешті роздрукувати свої роботи, які залежалися у засіках вінчестеру. І взагалі було просто до снаги подарувати свої світлини незнайомим перехожим, які побачать навколишній світ з боку мого об’єктиву.

Наостанок слід зазначити, що фотопроект «Сушка» був створений в 2010-му році. Автор ідеї проекту – Андрій Кеззін. Його старт був здійснений за підтримки Академії Фотографії Санкт-Петурбургу. Організаторами «Сушки-2012» у нашому місті безпосередньо виступили Богдан Горбатюк, Денис Брилінський та Юрій Козловський, начальник відділу у справах молоді та спорту.

Отож, побажаємо цьому яскравому проекту подальшого розвитку та процвітання. І до нових зустрічей, адже організатори планують провести подібний захід і восени.

P.S. Також хочу щиро привітати свого друга Юру Ковальчука з перемогою у номінації “Палітра природи”! Бажаю побільше натхнення і не зупинятись на досягнутому:)

Ольга Комарова,

гол. редактор сайту

Коментарі