“Республіка” у Кам’янці-Подільському – барви та ритми вуличного мистецтва!!!

Додано 26.09.2012

"Республіка". Фото Галини Комарніцької, 2012.

Протягом (20) 21-23 вересня у місті проходило дійство під назвою «Республіка» – фестиваль вуличного мистецтва. Завзяті, яскраві, несамовиті, драйвові, позитивні та нестримно талановиті – ось такі вони «республіканці» – учасники, організатори та гості фестивалю. Музичні ритми, яскраві барви та поетичне натхнення панували на вулицях міста, огортали своєю творчою аурою та вабили яскравими емоціями. Не буду переповідати вам скільки учасників, райтерів та гостей були присутні на фестивалі, але полонив він дуже багацько людей.)))

22 вересня відбулась прес-конференція, на якій мала нагоду поспілкуватись із організаторами та райтерами фестивалю. Андрій Зоїн (один із організаторів) наголосив на тому що фестиваль є антикомерційним і має на меті розмальовування будинків та надання місту більш яскравішого вигляду. Kislow (один із райтерів) відповів на запитання стосовно самого процесу розмальовки будинків, скільки необхідно часу і т. ін.. Доречі, особлива подяка йому за «морячка» на одному із будинків, котрий знаходиться по вулиці, на якій я мешкаю, котрий дійсно додав яскравості та веселості до цього пустій та безбарвній стіні.

Вдалося побувати також протягом 22-23 вересня на виступах гуртів «Кожаний олень», «Ляпис Трубецкой», «Пан Пупець», «Лос Колорадос», «Pur:Pur», «Оркестр Че», «От Вінта», «The вйо» та ін.

23 вересня пізно ввечері поверталась додому із думкою, що нафестивалилась по повній!!! Це було яскраве, барвисте, соковите, музично-художньо-творче дійство, на продовження якого я вже чекаю з нетерпінням, а отже до наступного року, до наступних яскравих та драйвових днів «Республіки» у Кам’янці-Подільському!!!

P.S. Відчула себе учасницею квесту, коли шукала по місту малюнки райтерів “Республіки”. Знайшла декілька. Фотополювання триває. Будуть іще трофеї.)))

Галина Комарніцька,  редактор рубрик “Галерея”

та “Сучасне культурне життя міста”.

Коментарі