«Республіка» набирає обертів

Додано 10.09.2014

Я завжди з нетерпінням чекаю на улюблений фестиваль. Адже знаю, що вражень, які я отримаю за три дні, мені вистачить надовго.

Цьогорічна “Республіка”, що відбулася вчетверте, відрізнялася від попередніх потужним патріотичним сплеском. На наметах і машинах майоріли прапори, люди одягали вишиванки, футболки з гербами та українські віночки, всюди було чути привітання “Слава Україні!”.

Наскрізною ідеєю фестивалю стало об’єднання Сходу та Заходу. Зокрема, в Кам’янці-Подільському виступали гурти з Донецька, Горлівки, Краматорська тощо. “Кожна людина зі Сходу, яку ми можемо залучити на нашу сторону, може залучити ще сотню людей. Я вважаю, що якби ми так робили протягом десяти років, можливо, цієї війни і не було б”, – каже організатор фестивалю “Республіка” Андрій Зоін.

Нагадаємо, що під час цьогорічного фестивалю з’явилося два нових малюнки на будинках – “Запальний танок”, виконаний одеситами, та “Круговорот”. Над останнім працював Андрій Кальков (Kalkov) з Луцька.

Цікавою була і фестивальна частина заходу. Дуже запальними та патріотичними були виступи «Скрябіна», «Моторолли», «Трубецького». Лідер гурту «Трубецький» сказав зі сцени фестивалю: «Пускай на вашей земле будет мир. Брати же мы с вами». Особисто я дуже чекала гурти, які давно вже слухаю і люблю : «Бахрома», «Один в каное», «Vivienne Mort», «Тінь сонця», «Республіка Паліна». Відкриттям для мене стали такі гурти «Dakh Daughters», «Behind the Masquerade», «Morphine Suffering».

Зібрані гроші організатори планують витратити на допомогу військовим та реабілітацію поранених у зоні АТО.

Дякую фестивалю, дякую організаторам та всім-всім-всім за божевільні емоції.

Лілія Надвідна.

Фото: Анастасія Введенська

Коментарі