Respublica інформує…

Додано 15.08.2015

Організатори Міжнародного фестивалю вуличного мистецтва «Respublica» запустили соціальний проект «Стіна». Інформують, що кожен житель може поділитися своїми застарілими стінами або ж напіврозваленим парканом тощо. Кожен може стати учасником унікального процесу творення стріт-арту та надати новому мюралові надію на «життя».

Головне, дотримуватися умов проекту. Все дуже просто:

– сфотографуйте стіну, приміщення, паркан тощо;

– вкажіть адресу будинку;

– коротко опишіть ,що саме не подобається в об’єкті і який малюнок хочете там побачити;

– фото з описом відправте на press@respublicafest.com.

Також стало відомо, що 9 серпня аргентинський художник з українським корінням JORGE AMOR завітав до України для того, щоб намалювати в Кам’янці-Подільському декілька своїх «полотен». JORGE AMOR  вирішив ,що свою роботу розпочне саме на фестивалі і тому оголошено благодійний збір коштів на втілення неординарних задумів аргентинця. Якщо бажаєте, щоб його роботи з’явилися в нашому місті , то  можете  перерахувати кошти на карту: Приватбанк 4405 8823 0551 0152 Оксана Олiйникова.

Жителі нашого міста, України , фанати «Respublica», не будьте байдужими! Будьте ініціативними, адже саме від вас залежить «життя» мюралів, саме ваше бажання дає надію та поштовх до створення нових вуличних шедеврів!

Ангеліна Єфименко, кореспондент

 

 

Коментарі