ПРОГРАМА ЗАХОДІВ ДО ДНЯ МІСТА «Кам’янець єднає серця і народи»

Додано 12.05.2015

14-15 травня
Перша хорова асамблея на Хмельниччини Храми міста, навчальні заклади
10.00-12.30 Науково-практична конференція «Хорова музика в контексті мистецької освіти» (Коледж культури і мистецтв)
16.00-18.00 Молодіжна акція до Дня Європи (Сквер «Гунські криниці»)

15 травня (п’ятниця)
Фестиваль повітроплавання «Кубок Поділля» (Стартові майданчики повітроплавців)
10.00-12.00 Науково-практична конференція «Музейна справа на Поділлі» до 125-річчя заснування Кам’янець-Подільського державного історичного музею-заповідника (Будинок Польського магістрату (Ратуша))
12.00-14.00 Презентація колективів-учасників МФНК «Острів семи скарбів» (Коледж культури і мистецтв)
15.00-16.30 Літературно-мистецький вечір «Без сім’ї немає щастя на землі» (Центральна бібліотека)
20.30-22.00 Шоу вечірнього світіння повітряних куль (Вірменська площа)

16 травня (субота)
09.00-22.00 Свято кам’янецьких гурманів (пл. Польський ринок)
09.00-22.00 Ярмарок сувенірної продукції (пл. Польський ринок)
09.00-22.00 Дитячі розваги «У колі друзів» (пл. Вірменський ринок)
10.00-17.00 Історичний пікнік на замку в Кам’янці «Давні ремесла» (Старий замок)
09.00-10.00 Свято національних ігор та забав «Коловорот» за участю колективів-учасників МФНК «Острів семи скарбів» (пл. Польський ринок)
10.00-11.00 Поетичне шоу «Наш Кам’янець – перлина України» (пл. Польський ринок)
11.00-15.00 Міські відбіркові змагання «Street workout» (Житловий комплекс «Нова будова»)
11.00-13.00 Міжобласні змагання з армспорту на Кубок міського голови (пл. Польський ринок)
11.00-11.45 Молодіжна конференція «Кам’янець-Подільський – від мрії до реальності» (Сесійна зала)
12.00-12.30 Урочистий прийом офіційних делегацій та гостей міста (Сесійна зала міської ради)
12.30-13.00 Кам’янецька дефіляда «У колі друзів» (за участю підприємств, організацій, установ міста) (майдан Відродження – пл. Польський ринок)
13.00. – 13.30 Відкриття пам’ятної дошки Магдебурзького права (Сквер Магдебурзького права)
13.30-13.45 Офіційне відкриття Дня міста «Кам’янець єднає серця і народи» (пл. Польський ринок)
13.45-13.30 Святкове частування від фестивалю «Кам’янецька турка» – «Подільський малай» (пл. Польський ринок)
13.30-14.00 Урочисте відкриття Міжнародного фестивалю національних культур «Острів семи скарбів» (пл. Польський ринок)
14.00-15.00 Танцювальне ревю «Розмалюй кольорами свято» (пл. Польський ринок)
15.00-16.00 Свято здоров’я та краси «Здорова, красива, стильна щодня» (пл. Польський ринок)
15.00-16.30 Концертна програма «Французька весна» за участю інструментального ансамблю «Концертіно» (Картинна галерея)
15.00-17.00 V щорічний фестиваль з брейк-дансу «Animal funk» (Лебедине озеро)
16.00-17.00 Дитяче мистецьке шоу «Рушничок єднання» (пл. Польський ринок)
17.00-18.00 Свято пісні за участю солістки театру пісні «Любава», переможниці шоу «Голос міста» Діани Молчанкіної (пл. Польський ринок)
18.00-20.00 Ювілейний концерт зразкового ансамблю танцю «Апельсин» (пл. Польський ринок)
19.00-19.30 Офіційне закриття IV етапу Чемпіонату України з кантрі-кросу «Country-Cross Кам’янець-Подільський» (пл. Польський ринок)
20.00-22.00 Концертна програма «Кращі українські хіти» за участю гурту «Музичний стандарт» (пл. Польський ринок)
22.00. – 22.30 Фаєр-шоу від групи «Янтар» (пл. Польський ринок)
20.00-22.00 Етно-вечорниці «Подільська родина» за участю колективів-учасників МФНК «Острів семи скарбів» (Сквер «Гунські криниці»)
20.00-00.00 Акція «Європейська ніч музеїв» (Старий замок)

17 травня (неділя)
04.00 Повітроплавне шоу «Назустріч сонцю!» (пл. Троїцька,
пл. Вірменський ринок, стадіон СЗОШ №1, вали Нового Замку)
09.00 Міжконфесійний молебень «За Україну, Кам’янець і мир» (Храми міста)
09.00-22.00 Свято кам’янецьких гурманів (пл. Польський ринок)
09.00-22.00 Ярмарок сувенірної продукції (пл. Польський ринок)
11.00-12.00 Урочисте закриття МФНК «Острів семи скарбів» (пл. Польський ринок)
12.00-14.00 Анімаційна програма від народного театру-студії «Лінк» (пл. Польський ринок)
14.00-15.00 Презентація книги місцевих письменників «Сни Ауринії» (пл. Польський ринок)
14.00-19.00. Фестиваль дворів «Дружна громада» (Сквер відпочинку на мікрорайоні «Жовтневий», дитячий майданчик м-ну «Черемушки», дворовий майданчик біля клубу «Сатурн»)
15.00-16.00 Молодіжна акція «Фестивальна мозаїка» (пл. Польський ринок)
16.00-17.00 Урочисте закриття та нагородження переможців фестивалю повітроплавання «Кубок Поділля» (пл. Польський ринок)

Коментарі