Поезія, проза, кава та гарний настрій…

Додано 08.06.2013

Фото Юрія Савіна (2013)

«Поезія – це найвеличніша форма, в яку може втілитися людська думка
Альфонс де Ламартін

8 червня у «Кав’ярні на Зарванській»  відбулася презентація збірки поезії та прози. Організаторами творчого вечору виступила «Студентська Свобода».

Півтора роки тому у приміщені психологічного факультету  К-ПНУ імені Івана Огієнка «Студентська Свобода» до Дня української мови та писемності зібрала молодих поетів та прозаїків, які презентували широкому загалу свої твори. Підсумком цього вечору мала стати збірка. Чи то на жаль, чи то на щастя, робота над збіркою затягнулася на тривалий час, проте її вихід неабияк порадував  авторів, організаторів та поціновувачів літератури.

Традиційним місцем зібрання стала «Кав’ярня на Зарванській», яка є Меккою для творчої інтелігенції  Кам’янця-Подільського. Адже саме тут неодноразово відбувалися літературні вечори, мистецькі зустрічі. Атмосфера цього закладу надихає та заспокоює.

Відкрив наше свято Дмитро Дячинський – голова молодіжної організації «Студентська Свобода», який передав слово поетам. Усім присутнім припали до душі емоційні та щирі рядки Галини Комарніцької , Лілії Надвідної, Любові Олійник. Дуже патріотично та майстерно прочитали свої поезії  Вікторія Рикун  та  Микола Сливка. Неабияк вразили аудиторію твори Анни Осійчук та Ілони Сусло.

Фото Юрія Савіна (2013)

Серед запрошених гостей був диктор Павло Тихонов, який укотре порадував публіку своїм декламуванням. Віктор Притуляк, який був коректором збірки, подякував молоді за їхню творчість та побажав подальших  злетів.  Едуард Крилов поділився з присутніми своїми спогадами та розповів, як важко було молодим талановитим людям реалізувати себе у радянські часи. Також до слова був запрошений Володимир Барановський – голова районної організації ВО «Свобода», який побажав молоді не бути пасивними у суспільному житті, адже саме поети є рушійною силою.

Після офіційного завершення презентації присутні не поспішали розходитися. Автори спілкувалися між собою та підписували нові збірки  усім охочим.  Поезія, кава та гарний настрій… Цей вечір ми не забудемо ніколи.

Лілія Надвідна

Коментарі