Подоляни(н) пишуть історію рідного краю

Додано 28.02.2013

Редакційна колегія видання "Подолянин". Фото Галини Комарніцької, 2013 р.

26 лютого в Центральному корпусі К-ПНУ ім. І. Огієнка було презентовано книгу «Ми пишемо історію» з нагоди 20-річчя видання «Подолянин», творцями якого наразі є: головний редактор Алла Бабляк, заступник головного редактора Ольга Міркотан, один із засновників, журналіст і краєзнавець Олег Будзей, редактор Наталія Ярова, журналісти Ганна Смірнова, Тетяна Дика, Віталій Горбуленко та Яна Ільчишена.

Презентоване видання «Ми пишемо історію» містить дані про становлення газети «Подолянин» та про постать Віталія Бабляка, засновника видання і його величезний вклад в формування «подолянського» інформаційного простору, котрий і надалі продовжує творити колектив «Подолянина». Доречі, наразі видання займає першість по тиражу у нашому місті та районі (13-14 тис. примірників).

Олег Будзей провів екскурс в історію виникнення та поступу газети «Подолянин», розповів про нестримне бажання творити історію та висвітлювати життя рідного міста неупереджено, всебічно і з любов’ю. Заступник головного редактора Ольга Міркотан розповіла про структуру газети, її відділи та організаційні моменти, зазначивши на тому, що матеріал, який міститься в газеті, має бути актуальним, своєчасним та інформативним. Редактор Наталія Ярова наголосила на тому, що редагування, а саме: корегування, аналіз та остаточне оформлення  інформації є важливим чинником її якості. Ганна Смірнова та Тетяна Дика поділилися враженнями про те, наскільки цікавою є праця в редакційному колективі, розповіли про те, як розпочинали працювати в «Подолянині», а також порадили більш глибше цікавитись історією міста та його повсякденним життям.

Слухаючи розповіді редакційної колегії «Подолянина», була приємно вражена тим, наскільки трепетно та з неабияким натхненням творці видання діляться своїми враженнями. Там, де є такі палкі і справжні емоції, там є любов до рідного міста, а отже, «Подолянин» – вияв цієї любові. Те, що зроблено з любов’ю, безцінне! Тому, хочеться побажати їм натхнення, творчого потенціалу, розуміючих читачів, снаги і завзяття далі писати історію рідного краю!

П.С.: Доречі, більшість колективу «Подолянина» є випускниками історичного факультету, як і творці даного сайту «Кам’янець-Подільський історичний». Висновки робіть самі.)))

Галина Комарніцька, редактор рубрик “Галерея”

та “Сучасне культурне життя міста”.

 

Коментарі

3 коментарі до “Подоляни(н) пишуть історію рідного краю”

  1. Олександр Ігнатій Бучковський сказав:

    Гарна стаття! Написана з любов’ю!!!!

    • Галина Комарніцька сказав:

      Дякую. Ти ж знаєш я або пишу те, що відчуваю, або не пишу взагалі, якщо немає відчуттів.)))

  2. Дякуємо за публікацію та співпрацю! Взаємно бажаємо успіхів та нових звершень.