«Паліна Республіка» полонила Кам’янець-Подільський

Додано 08.12.2013

8 грудня у Кам’янці-Подільському у ресторані «Ешер» відбувся концерт білоруського гурту «Паліна Республіка». Саме таким є творчий псевдонім Поліни Полонейчік, молодої виконавиці з Мінська. Поліна приїхала до нашого місто без музикантів із гурту. Адже через останні події в Україні не всі змогли вирушити в український тур.

Багато людей зібралися біля невеликої сцени ресторану, а Поліна так спокійно спілкувалася з організаторами, немов сама прийшла послухати концерт.

Атмосфера на концерті була вражаючою. Дитяча безпосередність, щирість, оригінальна манера виконання підкорили слухачів. Ми усі ніби потратили у казку і з кожною новою композицією все більше поринали у світ цієї незвичайної молодої співачки. Після кожної пісні зал просто вибухав оплесками.

Поліна не тільки співала, а й спілкувалася з публікою, розповідала про себе, про український тур та про міста, які вона вже порадувала своїми концертами, про Україну та Білорусію.

Шанувальники співачки не могли  просто так відпустити свою улюбленицю і вона ще три пісні виконала на біс.

Світла, чиста, лірична музика в переплетенні з красивим чарівним голосом Поліни – найкращий антидепресант у ці похмурі та холодні дні.

Р.S. Дякую організаторам фестивалю «Respublica» за те, що підтримують настрій шанувальників справжньої якісної музики.

Лілія Надвідна,

кореспондент газети

Коментарі