ОН-ЛАЙН ФОТОКОНКУРС “ВАРТОВІ СТОЛІТЬ-ІІ”

Додано 08.10.2013

Фотографія відкриває нам світ краси, діє на почуття, змушує образно мислити. Особливо відчувається це, коли фотокамера потрапляє в руки справжнього художника. Його бачення й фантазія, хвилювання й захоплення передаються нам завдяки мистецьки виконаним фотозображенням. Фотограф вкладає у свою світлину не лише якусь окрему мить – у ній фіксується ціла епоха, погляди, середовище і настрої його сучасників. Тому, дорогі кам’янчани, пропонуємо Вам закарбувати мить історії Кам’янця-Подільського і запрошуємо до участі в он-лайн фотоконкурсі «Вартові століть – ІІ», який триватиме з 10 жовтня по 10 грудня 2013 року на нашому сайті «Кам’янець-Подільський історичний».

Організатори: ГО Кам’янецький-Подільський фотографічний клуб «ПОГЛЯД», деканат історичного факультету К-ПНУ ім. Івана Огієнка, сайт «Кам’янець-Подільський історичний» (www.kphistory.com.ua).

Офіційний спонсор: Кам’янець-Подільська МО партії «Рідне місто».

Умови конкурсу і вимоги до робіт:

У конкурсі приймають участь мешканці м. Кам’янця-Подільського, які досягли 14-річного віку. Потрібно надіслати до 5 власних фотознімків із розширенням не менше 300 dpi у форматі JPG, які відповідають визначеній темі на адресу olgaolegivna@mail.ru. (з поміткою «фотоконкурс»). До фото слід надати свої персональні дані: П.І.Б., місце навчання або роботи, вік, е-mail та номер мобільного телефону та обов’язково назви до світлин.

Всі надіслані фотознімки будуть розміщенні на сайті. Члени журі мають право подавати свої роботи поза конкурсом.

Підведення підсумків: Після закінчення останнього терміну подачі робіт журі вибере найкращі фотороботи. 16 грудня 2013 року світлини учасників будуть представлені на фотовиставці, яка відбудеться на ІІ поверсі історичного факультету нашого університету (Татарська, 14, Старе місто)..

Після роботи журі відбудеться відзнака учасників та переможців І, ІІ та ІІІ місця. На переможців чекатимуть призи. Слідкуйте за оголошеннями на сайті «Кам’янець-Подільський історичний». Попередньо на сайті фотоконкурсу буде розміщене оголошення про час і місце нагородження.

Номінації конкурсу: «Архітектура Старого міста», «Новопланівські краєвиди», «Репортажне фото», «Портрет кам’янчанина»

Члени журі:

 • Юрій Савін, голова ГО Кам’янецький-Подільський фотографічний клуб «ПОГЛЯД».
 • Ольга Комарова, гол. редактор сайту «Кам’янець-Подільський історичний», член фотоклубу «ПОГЛЯД».
 • Дмитро Бабюк, адміністратор сайту «Кам’янець-Подільський історичний», художник.
 • Христина Руссу, фотокореспондент газети «Студентський меридіан online» К-ПНУ імені Івана Огієнка, член фотоклубу «ПОГЛЯД».
 • Олександр Тарнавський, професійний фотограф, член фотоклубу «ПОГЛЯД».
 • Володимир Дубінський, декан історичного факультету К-ПНУ ім. Івана Огієнка.
 • Василь Гаврилюк, директор СТО «Престиж», голова МО партії «Рідне місто»

Коментарі

6 коментарів до “ОН-ЛАЙН ФОТОКОНКУРС “ВАРТОВІ СТОЛІТЬ-ІІ””

 1. RUSS сказав:

  участь для всіх????7

 2. RUSS сказав:

  )))))

 3. RUSS сказав:

  я вже вислав роботи на конкурс,але чомусь їх я поки
  що не бачу)))))

  • Ольга Комарова сказав:

   Руслане, отримала я Ваші роботи, зараз розпал сесії – сьогодні-завтра будуть на сайті. Усім учасникам доводилося трохи зачекати:)

 4. RUSS сказав:

  дякую.вибач за настирливість