Наукова конференція студентів і магістрантів нашого університету

Додано 18.04.2013

Майбутні історики - учасники конференції. Фото Іванни Слободян (2013)

Впродовж 17-18 квітня 2013 року в К-ПНУ ім. Івана Огієнка проходила важлива подія для молодих дослідників – Наукова конференція студентів і магістрантів за підсумками НДР у 2012-2013 навчальному році, присвячена 131-річчю від дня народження видатного українського вченого, державного діяча, фундатора і першого ректора університету Івана Огієнка. На базі університетських факультетів працювала велика кількість секцій та підсекцій, у яких студенти представляли свої наукові доповіді. Зокрема, на історичному факультеті (навчальний корпус №2) працювали такі секції і підсекції:
Секція Історії (підсекція Археології, античної історії та Середньовіччя; підсекція Нової історії України; Підсекція Новітньої історії України; підсекція Проблеми українського націєтворення; підсекція Всесвітньої історії (від найдавніших часів до початку ХХ ст.); підсекція Всесвітньої історії (новітній період); підсекція Історії Росії (XVI – XVIII ст.); підсекція Регіональної історії; підсекція Історіографії, джерелознавства, етнографії та методики викладання історії);
Секція Філософських дисциплін (підсекція Історії філософії; підсекція Проблем філософії);
Секція Політології і соціології.
Варто зазначити, що редакція нашого історичного сайту також взяла активну участь у роботі конференції. Зокрема, свої наукові доповіді презентували такі молоді історики як Іванна Слободян, Олександр Бучковський, Ольга Комарова та Валентин Пагор. Отож,хочу побажати своїм колегам-історикам з молодших курсів, для яких ця конференція стала лише першою сходинкою до апробації їхніх історичних досліджень, незгасаючого натхнення і завзятості у їхній науковій діяльності.

Ольга Комарова,

гол.редактор сайту

Коментарі