Натхненний поетичний вечір з присмаком кави

Додано 01.12.2012

Вечір поезії з присмаком кави. Фото Ольги Комарової (2012)

Напевно, у житті немає випадковостей. Ми кудись поспішаємо, чи запізнюємось – і раптом розуміємо, що усе це не спроста. От і минув майже місяць, як мене вигнали із студентського поетичного клубу. Не скажу, що мене це якось зламало і примусило топтатися на місці – я почала писати ще більше, просто кілька невдячних і нещирих людей раптово зникли з мого життя.

Вчорашній натхненний вечір привів мене у кав’ярню на Зарванській. Це неначе наша творча штаб-квартира з друзями. Ми любимо збиратися саме там: атмосфера старовини та антуражу вабить не лише істориків, а й творчих митців. І раптом я зустрічаю пані Ларису Підгірну, випускницю мого факультету, головного редактора громадського інформаційного видання «Promo Lux». Ми познайомилися в соціальній інтернет-мережі кілька років тому, але в реальності  побачилися вперше. Несподівано я дізнаюся, що саме тут і саме через декілька хвилин відбудеться цікаве дійство «Вечори поезії з присмаком кави» – новий спільний творчий проект журналу та безпосередньо кав’ярні, власницею якої є Марина Каденюк. Це вже другі авторські поетичні читання, тобто традиційно вони й надалі проходитимуть кожної останньої п’ятниці щомісяця.

Я раптово зрозуміла, не дарма я кілька днів носила усюди свій блокнот з віршами: то занотовувала щось крадькома, подорожуючи з етюдів від Польської брами додому, то свідомо вилазила на верхню частину муру Турецького бастіону аби глибше зануритися у власну душу – то була така собі підготовка до читання власних віршів.

І ось мені випадає така чудова нагода побачити як їх сприймає доросла публіка, а саме маститі майстри слова поетичного товариства «Ліра» та інші яскраві поважні автори. Я ледь не збожеволіла від неабиякого щастя. Атмосфера спілкування між поетами була настільки приємною, що нам з Галиною Комарніцькою просто не хотілося нікуди йти. На зустрічі також відбулася презентація незвичайних об’ємних живописних картин майстрині Валентини Каменської, свої прекрасні світлини демонстрував молодий фотограф Олександр Дем’янів. Не дивно, що в кінці зустрічі визріла ідея об’єднати два види творчості у цікавий творчий мікс: фото Олександра та вірші поетеси Ірини Руснак. Що з цього вийде побачимо наступного разу.

За ті годину-півтори, гортаючи час від часу сторінки свого поетичного записника, я зрозуміла, що написала стільки багато, – і листопад виявився доволі натхненним у моєму житті. Надіюся, що те ж саме зможу сказати і про грудень. 21 грудня о 17.00 відбудуться чергові поетичні читання – черговий взаємообмін досвіду, натхнення і душевної краси. Немає неталановитих людей, ми просто інколи заплутуємося у власній багатогранності. Якщо бажаєте розвіяти якісь сумніви щодо власних віршів, сміливо приєднуйтесь до нас!

P.S. І пам’ятайте, якщо Вас несподівано вигнали з одного творчого товариства, не засмучуйтесь, це все на небесах робиться для того, щоби Ви згодом автоматично потрапили в інше, у якому матимете можливість на повну силу відкритися як творча особистість. Отож, пані Забродна, можете тепер навіть кусати собі лікті, та я до Вашого клубу більше ніколи вже не повернусь:)

Ольга Комарова,

гол. редактор сайту

Коментарі

3 коментарі до “Натхненний поетичний вечір з присмаком кави”

 1. Лариса Підгірна сказав:

  Дякую, Ольго! Ви – надзвичайно щира, приємна та творча дівчина! І Ваша поезія, як і поезія Вашої колєжанки, Галини – стали справжньою окрасою поетичних читань!
  Тож і на далі хотілося б бачити Вас на поетичних вечорах та насолоджуватися Вашою творчістю.

  Наступний вечір , з огляду на Різдвяні та Новорічні свята, відбудеться 21 грудня, оголошення додатково буде розміщене. ))

  • Галина Комарніцька сказав:

   Дякуємо, було надзвичайно затишно та приємно зачитати свої вірші та насолодитися творчістю інших митців. Той, хто доторкнувся до прекрасного, ось так як в цей вечір до поезії та смачної кави в кав*ярні на Зарванській та відчув творчу наповненість, буде знову і знову смакувати їх на поетичних вечорах. Отож, будемо і наступні рази насолоджуватися “Вечорами поезії з присмаком кави”, адже так хочеться поспілкуватися з творчими особистостями.

  • Ольга Комарова сказав:

   Пані Ларисо, і мені надзвичайно було приємно Вас побачити:) Ваш креативний підхід до популяризації всього прекрасного мені надзвичайно до снаги.