Морська історія «Кам’янця-Подільського». Частина друга

Додано 16.10.2013

Ніс корабля з таким рідним написом...

Ще пів року тому на сайті виходила стаття про історію корабля під назвою “Каменец-Подольск”. Впевнений, що більшість цю статтю вже читали, адже вона встигла вийти в друк в журналах і газетах за цей короткий час. В принципі я гадав, що на цьому можна ставити крапку, але інколи ми знаходимо матеріал там, де зовсім цього не очікуємо. Внаслідок цього ми або доповнюємо статтю, або по-новому дивимось на раніше зроблені висновки.

Цього разу випав перший варіант і дана стаття може поповнитись кількома цікавими фотографіями 1931 року.  На відміну від попередньої статті, де представлені тільки загальні плани на корабель, тут виставлені фото, зроблені безпосередньо на борту самого корабля. Після аналізу окремих елементів я переконався, що підпис вірний і дійсно, це корабель “Каменец-Подольск”. Тепер у читача може скластися повне уявлення про цей корабель.

А якщо хтось не читав попередній матеріал – то адреса нижче напряму переведе Вас на першу частину цієї дуже цікавої історії.

http://kphistory.com.ua/morska-istoriya-kamyantsya-podilska/

P.S.: Цікаво, адже на головному фото видно, що гострий ніс корабля за 20 років трішки прим’явся – видно мало місце невеличке зіткнення з чимось.

Дмитро Бабюк

адміністратор сайту

Коментарі

1 коментар до “Морська історія «Кам’янця-Подільського». Частина друга”

  1. Ольга Комарова сказав:

    Після таких публікацій, аж душа починає боліти за наш убогий мілкий Смотрич, навіть мені дуже-дуже соромно, що у свій час я засмітила його пензликами і блокнотами віршів:) Тепер там жоден пароплав не пропливе:))))))))))