Місце, де народжується музика…

Додано 22.02.2013

Юні таланти та їх вчителі. Фото Анастасії Надвідної (2013)

У Кам’янці-Подільському є надзвичайне місце, де народжується справжня, жива музика… Це дитяча музична школа, заснована композитором, диригентом, скрипалем та педагогом Фадеєм Ганіцьким ще у 1903 році. Тому не дивно, що зайшовши до приміщення школи, ти  потрапляєш у справжній Храм Музики. Зараз вона носить ім’я свого засновника та продовжує гарні музичні традиції навчального закладу.

22 лютого у стінах школи відбулось маленьке свято музики, яке втілилось у літературно-музичній композиції «Криниця музики – глибокая криниця…». Думаю, не потрібно мати музичну освіту, щоб пройнятись чарівним звучанням бандури. Саме грою на цьому українському народному музичному інструменті порадували слухачів учні музичної школи разом із своїм викладачем Дмитром Бачинським. Дивне переплетення музики та поезії створило неповторну проникливу атмосферу. Особливий трепет, з яким виступали юні таланти, передався й слухачам.

Надзвичайно емоційним було й декламування Шевченкової «Тополі» заслуженою артисткою України Ольгою Дмитрівною Шлемко.

Серед гостей заходу був присутній голова Кам’янець-Подільської районної організації ВО «Свобода» Володимир Барановський, який подякував організаторам та учасникам музичного свята, зробивши вихованцям школи невеликі подарунки. Він зазначив важливість підтримки юних талантів, адже це наше майбутнє, майбутнє нашої Батьківщини.

І, дивлячись у щирі оченята діток хочеться сказати: «Гордись, Україно, у тебе підростає славне мабутнє!»

Анастасія Надвідна, редактор рубрики
«Історичний факультет»,
кореспондент газети «Кліо»

Коментарі