Лютнева поетична феєрія із присмаком кави на Зарванській

Додано 25.02.2013

Ольга Комарова та Христина Руссу. Поетичний вечір у кав'ярні на Зарванській. Фото Олександр Єлаша (2013)

Вже давно завершились затяжні зимові канікули і я по трохи повертаюсь до шаленого ритму міста. У вирі подій не помічаєш, як швидко пролітає час, та є моменти, коли так і хочеться сказати: «Зупинись, мить! Ти прекрасна!»
І знову у Кам’янці-Подільському запашна кава згуртувала митців та поціновувачів  творчого слова. Продовжуючи гарну традицію, започатковану головним редактором громадсько-інформаційного видання «Promo Lux» Ларисою Підгірною та власницею кав’ярні, що на Зарванській, Мариною Каденюк, 22 лютого відбувся творчий літературний вечір.

Потрібно сказати, що наше коло значно розширилось. Та, не дивлячись на це, збереглась привітна, творча атмосфера.
Своїми поезіями поділились як уже досвідчені митці, постійні учасники заходу(Ірина Руснак та Валентина Каменська), так і молоді поети (Анастасія та Лілія Надвідні, Ольга Комарова, Ігор Старенький, Юлія Спектор, Віталій Горбуленко, Христина Руссу, Олександр Войнарський, Віталій Ніжинський, Сергій Ільчишен, Марта Мохнацька, Галина Комарніцька, Вадим Ільвіцький).  На цей раз поетичні мелодії урізноманітнились не менш натхненною прозою Лариси Підгірної, Ігора Старенького та Галини Комарніцької. Приємно відзначити, що до нашого творчого товариства приєдналося чимало поціновувачів нашої творчості, зокрема, насолодитися поезією прийшли учасники фотоклубу «Погляд» (Юрій Савін, Олександр Дем’янів та Олександр Єлаш), а також молодий талановитий художник і музикант, учасник гуртів “Скрипторій” та “Гоца драла” Дмитро Бабюк. Безмежно приємно, що чи не найактивнішу участь у читаннях приймають мої колеги, випускники та студенти історичного факультету.

Отож, любі наші митці та поціновувачі, цим літературним вечором ми провели із міста зиму, і тепер запрошуємо Вас 29 березня о 17.00 у Кав’ярні на Зарванській в Старому місті своїми творами привітати красуню весну!

Анастасія Надвідна, редактор рубрики
«Іст
оричний факультет»,
кореспондент газети «Кліо».

Фото Олександра Єлаша

Коментарі

3 коментарі до “Лютнева поетична феєрія із присмаком кави на Зарванській”

 1. Лариса Підгірна сказав:

  Дякую , Олю, за чудовий та натхненний репортаж!
  З весною!

  • Ольга Комарова сказав:

   Насправді, подякувати треба Анастасії:) А я та інші поети лише її надихнули на написання своїх вражень.

 2. Лариса Підгірна сказав:

  Істфак, єднаймося, бо ми того варті!