«Kvitka on Rock – XIV»

Додано 27.11.2012

Гітарист гурту "Гоца Драла" - Дмитро Бабюк. Фото Ольги Комарової (2012)

24-25 листопада 2012 у нашому місті проходив справжній драйвовий рок-фест «Kvitka on Rock – XIV». На сцені своїми піснями заряджали зал такі рок-гурти: «MADJESTY», «SpainedBifido», «D.F.O. project (R&R)», «The Hardwice», «Гоца Драла», «SICKSEED», «The Ahineya», «Infinite Death», «The Paints of Past Memories», «Jonathan Livington», «Dementophobia», «Илиада», «SV-Project», «Театр Сонця», «Точка відліку», «Betwenn Voice».

Лише на перший погляд здається, що така знаменна подія немає жодного відношення до діяльності нашого сайту. Втім, це зовсім не так. Ми з Галиною Комарніцькою свідомо прийшли послухати виступ відомого кам’янецького гурту «Гоца Драла» – і отримали просто неймовірну ейфорію від їхніх пісень. Варто зазначити, що у цьому музичному гурті грає на гітарі редактор рубрик нашого сайту Дмитро Бабюк.

Водночас ми відкрили для себе багато інших потужних рок-виконавців. Надіємось, що і наступного року «Kvitka on Rock» не менше сколихне наші серця, які втомилися від прісної попси, яка атакує свідомість з телеекранів, радіохвиль та інтернету.

Ольга Комарова,

гол. редактор сайту

Коментарі