“Кам’янець крізь віки” та “Кам’янець очима художника” – презентація нових видань.

Додано 26.12.2012

Презентація фотоальбому "Кам'янець крізь віки". Фото Галини Комарніцької, 2012 р.

25 грудня у конференц залі Національного історико-архітектурного заповідника «Кам’янець» (НІАЗ «Кам’янець») відбулась презентація фотоальбому «Кам’янець крізь віки» та мистецького календаря «Кам’янець очима художника».

Слово було надано генеральному директору НІАЗ «Кам’янець», головному редактору фотоальбому Василю Володимировичу Фенцуру, голові видавництва «Медобори» Мирославу Івановичу Мошаку та фотографу, фотокартки якого увійшли до фотоальбому Петрові Дмитровичу Ігнатьєву. Вони розповіли про процес підготовки видання до друку, про меценатів та подякували тим, хто допомагав у створенні та реалізації даного проекту. Відбулось нагородження усіх, хто долучився до створення фотоальбому (вручали відповідно у подарунок сам фотоальбом) ))).

Також слово було надано директору Кам’янець-Подільського музею-заповідника Віктору Степановичу Травінському, котрий подякував та наголосив на тому, що слід і надалі співпрацювати у галузі видавництва таких проектів.

Слід зазначити, що видання є іще одним яскравим моментом у історії міста, адже ілюстративний матеріал поданий у фотоальбомі дає змогу і мешканцям міста і гостям насолодитися та пригадати, гортаючи його сторінки, красу Старого міста і каньйону річки Смотрич.

Презентація календаря "Кам'янець очима художника". Фото Галини Комарніцької, 2012 р.

Іще одним презентованим виданням став мистецький календар «Кам’янець очима художника», в котрому містяться репродукції картин кам’янецького художника Володимира Назаровича Павловича. Особисто від себе хочу зазначити, що краєвиди зображені на його полотнах настільки вражають своєю красою і наповненість, що так і спонукають іще раз пройтися вуличками Старого міста,  щоб знову і знову відчути його колорит та ауру.

Також на презентацію було запрошено директора хорової школи Івана Михайловича Нетечу із хоровим колективом Народною дитячою капелою «Журавлик», саме їм була присвячена одна із сторінок календаря,  щодо річниці існування хорової школи у нашому місті. Вони виконали декілька творів, вражаючи усміх присутніх звучанням та талановитістю. У подарунок отримали календарі із фотокарткою свого хорового колективу.

Презентації нових видань у Кам’янці вже стають доброю традицією. Відкрию вам секрет, готується видання присвячене історичній постатті,  коменданту кам’янецької фортеці Яну де Вітте. Отож, побачимось на наступній презентації!!!

Галина Комарніцька, редактор рубрик “Галерея”

та “Сучасне культурне життя міста”.

Коментарі