Історик Валерій Смолій відвідав свою ALMA MATER

Додано 21.08.2013

Зустріч Валерія Смолія зі своїми колегами-істориками. Фото Ольги Комарової (2013)

21 серпня в рамках робочої поїздки наш університет відвідав голова наглядової ради, академік НАН України, доктор історичних наук, професор, директор інституту історії України НАН України Валерій Смолій (випускник історичного факультету 1970 р.).

Під час зустрічі з ректором університету професором С. Копиловим і професорсько-викладацьким складом університету (проф. В. Степанков, А. Філінюк, О. Завальнюк, О. Федьков, доц. Е. Мельник, В. Мисів, В. Дубінський та В. Шевчук). Розглядалися питання щодо вступної кампанії-2013, діяльносі вишу впродовж 2012-2013 навчального року та перспективи його розвитку в 2014 році. Також В. Смолій побував і на історичному факультеті, де позитивно оцінив підготовку до нового навчального року та особливо побудову каплиці Храму Різдва Христового поблизу навчального корпусу №2.

У другій половині дня учасники зустрічі перебували в Борщівському районі Тернопільської області, де зустрілися з експедицією Борщівського історико-краєзнавчого музею та відвідали жіночий скельний монастир у с. Монастирок.

 В.А. Дубінський, декан

історичного факультету

Коментарі