Іншопланетяни в Кам’янці-Подільському

Додано 26.07.2013

Сьогодні надзвичайно актуальною темою є теорія існування позаземного життя. Багато хто з нас бачив кадри з літаючими тарілками над різними містами, дивні малюнки на полях тощо. Я й сам в дитинстві з батьками спостерігав дивні літаючі кола на нічному небі. Тоді вийшло на вулицю ледве не півміста, але, як виявилось наступного дня, це були просто прожектори цирку.

Але тут я натрапив на фото 1977 року. Досі цю світлину ніхто не бачив, тож ви маєте змогу оглянути унікальний кадр секретної хроніки, яку тримали в таємниці аж до цього дня. На цьому кадрі не та стандартна банальність, де невідомий об’єкт пролітає над містом. Тут краще. Зореліт взагалі приземлився прямо на Троїцькій площі серед спантеличеного натовпу. І ніякого фотошопу тоді ще не було! Тож цей кадр справжній. І так, як у Радянському Союзі все мало бути спокійно – широкого розголосу ця подія не набула.

Та відкинемо жарти в бік. Поки екскурсоводи не почали розповідати нову історію туристам, ніби іншопланетяни якось завітали до нас на чашку кави, скажу, що це кадр зі зйомок короткометражного документального фільму, матеріал про який буде викладений трохи згодом.

Дмитро Бабюк,

адміністратор сайту

Коментарі

2 коментарі до “Іншопланетяни в Кам’янці-Подільському”

  1. Ольга Комарова сказав:

    О, тепер уявляю, як ця публікація надихне пані Юрковоу і Дяченко, незмінний творчий легендарний тандем, на нову “препотужну” збірку легенд про НЛО в Кам’янці. А в художника Панасюка як розіграється фантазія, то такі будуть ілюстрації….бр-р-ррр:))))))