І навіть небо було проти!

Додано 28.05.2013

Іржавий пам'ятник туристу. Фото Ольги Комарової (2013)

І навіть небо було проти цього неподобства, цього нікчемного витвору… мистецтва (чомусь навіть язик не повертається означити скульптуру саме цим словом). Усі намагання ініціаторів цього проекту нав’язати кам’янчанам думку, що “туристу” місце саме біля Ратуші розмив, у буквальному сенсі,  дощ. Всього минуло неповних два тижні після встановлення цього пам’ятника, як він повністю вкрився іржею, немов бляшанки дешевих шпротів! Отож, будемо надіятися що до зими він “не доживе” – і його таки приберуть, щоб не псував історичності площі Польський ринок . Як на мене, то його справжнє місце десь позаду Польського Магістрату для відлякування птахів.

Задумайтеся хоч на мить, святі небеса самі підказують, що є справжньою окрасою для Старого міста, а чого слід позбутися і більше ніколи не повертатися.

P.S. Надіємося, що і нікчемний фонтан у формі гранчака біля святої Катедри , який один із посадовців порівнював з келихом шампанського, теж згодом розвалиться. Там йому теж не місце.

Ольга Комарова,

гол. редактор сайту

Коментарі

2 коментарі до “І навіть небо було проти!”

  1. Filin сказав:

    Однако! Что ж они так затупили! В Каменце все разрушения памятников списывают на дождь, а тут этот шедевр не смогли изначально от воздействия влаги защитить! Сейчас снова спишут разрушения на дождь и попросят 100 тысяч на реставрацию 🙂

    А фонтант, корыто-корытом. Его там вообще не должно быть – Площадь Рынок имела квадратную форму и потому именно в таких формах её нужно возрождать, а не лепить по углам скверы с фонтанами.