«Голос крові» презентували у Кам’янці-Подільському

Додано 15.11.2013

 

Збірка "Голос крові"

На початку квітня 2013 р. світ побачив всеукраїнську збірку націоналістичної поезії «Голос крові», яка стала воістину революційним явищем не лише в українській  літературі, а й в українському суспільстві.

Націоналістична поезія об’єднала авторів Сходу, Заходу, Півночі та Півдня України.

До збірки увійшли твори:
Сергія Скальда
Дмитра Савченка
Діани Камлюк
Ольбега  Рарога
Арсенія Білодуба
Максима Степового
Юрія Руфа

Авторам «Голосу крові» неможливо не повірити, адже ця книга зібрала не просто поезію – це життєва позиція кожного автора, його життєвий шлях. Як сказала співавтор збірки Діана Камлюк: «Кожен рядок ПРОЖИТИЙ нами…»

Україна завжди мала вірних синів і доньок, які не боялись своєю творчістю та життям доносити до людей правду.  Але, зазвичай, доля до таких людей найсуворіша.  Проте вони не прогинаються під владу, під суспільство,  гроші, а гнуть свою лінію, тримають свою територію, якою  б ціною не довелось за те розплачуватись. Тому кошти, отримані від реалізації збірки,  перераховуються на допомогу українським в’язням сумління (політв’язням) та їх сім’ям, яким дійсно потрібна наша підтримка.

Після виходу збірки, у багатьох містах України відбулись презентації книги. 14 листопада 2013 р., за підтримки ВО “Свобода”, «Голос крові» зустрів Кам’янець-Подільський. Зі своїм дітищем до нас завітали Діана Камлюк, Сергій Скальд, Юрій Руф та Арсеній Білодуб. Вони передали усім присутнім потужний націоналістичний заряд декламуванням власних віршів, та віршів своїх побратимів. Музичним супроводом підтримав поетів-націоналістів бандурист Дмитро Бачинський.

Не обійшлось і без провокацій. По місту було розповсюджено інформацію, що захід є зібранням неофашистів, тому не можна допустити, аби подібне дійство відбулось. У день презентації адміністрація готелю «7 Днів», де власне і мав відбутись захід, несподівано  «чемно відмовила» у наданні приміщення. Та, не дивлячись на такі перипетії, усі, хто бажав зміг почути «Голос крові».

Дякуємо авторам збірки за сміливість думки, мислення, дії. Не дивлячись на ниці вчинки наших опонентів, ми довели, що національна свідомість українців не приспана і ми вміємо відрізняти слово правди від фашизму.

СЛАВА УКРАЇНІ!!!

P.S. Уже скоро! Чекайте на інтерв’ю із автором збірки Сергієм Скальдом!

Замовити збірку “Голос крові” можна в розділі “Обговорення” групи Вконтакті: http://vk.com/club51953325 або написавши на електронну пошту Golos_krovi@ukr.net. Умови замовлення вишле адміністратор.

 Анастасія Надвідна, 

редактор рубрики

«Історичний факультет»

 

Коментарі