До натхненної кави вливалася «свіжа кров»

Додано 26.01.2013

Вечір поезії з присмаком кави. 25 січня 2013 року

Ще на початку січня у мене з’явився новий блокнот. І так несподівано для самої ж себе я вилила на його сторінки близько сорока нових віршів. Ось так, мої солоденькі, новий блокнот, нові вірші, новий натхненник у душі! 
Перегорталась сторінка за сторінкою, минав день за днем. І нарешті настало те довгожданне 25 січня, коли о 17.00 затишна Кав’ярня на Зарванській зібрала незмінних учасників поетичних читань, «лірівців», поетесу Ірину Руснак та диктора Павла Тихонова. Свої вірші зачитали і молоді митці: Ольга Комарова, Віталій Горбуленко, Галина Комарніцька.
Приємно підкреслити, що до нашого незмінного товариства влилася жагуча «свіжа кров». А саме, молодий історик Ігор Старенький, який до глибини душі вразив усіх своїми новими творіннями, та епатажний хмельничанин Олександр Войнарський (Tagbir) зі своїми творчими друзями, які стали справжньою «родзинкою» і відкриттям нашого вечора. Присутні були і поціновувачів творчості поетів.
Від усього серця дякуємо безпосереднім організаторам цього поетичного дійства: Ларисі Підгірній, головному редактору громадського інформаційного видання «Promo Lux», та Марині Каденюк, власниці Кав’ярні на Зарванській, які сприяють нашій самореалізації і надихають нас на творчість.
Тому до зустрічі 22 лютого о 17.00 на черговому вечорі поезії з присмаком кави!
Ольга Комарова,
гол. редактор сайту

Коментарі

4 коментарі до “До натхненної кави вливалася «свіжа кров»”

 1. Олег Мороз сказав:

  Шкода, що тут лише констатується факт уже проведеного вечора.. Сподіваюсь побачити на вулицях міста об’яви про проведення чергового літературно-мистецького вечора, де будуть запрошені усі охочі 🙂

  • Ольга Комарова сказав:

   На сайті було оголошення, втім, пане Олеже, наперед Вас запрошую 22 лютого о 17.00. Приходьте і приводьте своїх друзів, поетів і поціновувачів поетичного слова

 2. Ігор Старенький сказав:

  Хочу знову на літчитання)))

  • Ольга Комарова сказав:

   І я так хочу! Але чекати не так вже й довго, ці майже 20 днів швидко пролетять:)